Znakomite wyniki w konkursie "web.Master podkarpacki"!

Dodano:

21 marca 2017 roku odbył się finał konkursu "web.Master podkarpacki". W finale rywalizowało 15 uczestników, a naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Mirosław Błażej (4i), Dawid Zagórowski (3i) i Łukasz Sroka (3i). Cała trójka uplasowała się w pierwszej ósemce, a na podium już po raz drugi stanął Mirosław Błażej, zajmując II miejsce. Rywalizacja w finale była bardzo wyrównana, pierwsza trójka wykonała wszystkie zadania poprawnie, a o ostatecznej kolejności na podium zadecydowały wyniki z I etapu konkursu, które również były zaliczane do klasyfikacji końcowej. Bardzo dobrze zaprezentowali się też pozostali nasi uczniowie. Łukasz Sroka zajął IV miejsce, a Dawid Zagórowski - VIII miejsce. Celem konkursu jest rozwijanie w uczniach umiejętności informatycznych związanych z projektowaniem stron i aplikacji internetowych oraz wyłonienie i nagrodzenie najlepszych gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego.

Opiekunem młodzieży podczas konkursu był Leszek Świerk. Gratulujemy!