Czas na egzamin dojrzałości!

Dodano:

Szanowni Uczniowie, wkrótce Absolwenci i Abiturienci

W tak nietypowy sposób przyszło Nam przeżywać zakończenie nauki w technikum. Gdy zaczynaliście naukę w naszej szkole, byliście pełni obaw ale i nadziei, że wybrana szkoła spełni Wasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że przynajmniej w pewnym stopniu tak się stało. Dziś dziękujemy Wam za te wspólne lata, za Wasz wkład w życie szkoły. 

Gratulujemy szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratulujemy tych osiągnięć i jednocześnie dziękujemy tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad czy zawodów sportowych, przyczyniając się do budowy bardzo pozytywnego wizerunku Zespołu Szkół Elektronicznych.  

Niech czas egzaminów maturalnych upłynie Wam w spokojnej atmosferze, przy wsparciu nauczycieli, rodziców i bliskich Was osób a wyniki egzaminów będą jak najlepsze.

Wkrótce będziecie podejmować decyzje dotyczące dalszej edukacji lub pracy. Życzymy Wam trafnych wyborów i odwagi w ich podejmowaniu, jak również wytrwałości w realizacji marzeń i wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. 

Dyrekcja  

Zespołu Szkół Elektronicznych