Dzień Wylotu 03-10-2015
Podróż Przebiegła pomyślnie i bez komplikacji. Zostaliśmy przyjaznie powitani na lotnisku w Ankarze. Nieco zmeczeni zakwaterowaliśmy się w Hotelu "Yeni", Przed nami 3 tygodnie pełne nowych wrażeń.
Turcja to piękny Kraj
Mimo dużych różnic kulturowych i wyznaniowych, Turcje naprawdę da sie lubić. Ankara to bardzo duże miasto z bardzo dużą iloscią mieszkańców. Ogólnie rzecz biorąc Turcy są naprawde bardzo mili i przyjaźnie nastawieni, chetnie pomagają jeśli chodzi naprzykład o pomoc w dotarciu w jakieś miejsce.
Gastronomia
Nieopodal hotelu w którymjesteśmy zakwaterowani znajduje się Restauracja "Kebabistan" W tejże restauracji mamy codzień kolacje, w jadłospisie znajdują się Kebaby, Pity, Zupy, oraz Desery. Obsługa jest bardzo miła a jedzenie bardzo dobre. :D
Integracja
Wieczorami po pracy schodzimy się do pokojów i opowiadaliśmy sobie wrażenia z minionego dnia. To świetny czas na integrację i wzmocnienie relacji, a nawet zawarcie nowych przyjaźni.
Rozdanie Certyfikatów
Ostatniego dnia rozdane zostały Certyfikaty, wszytskiemu towarzyszyła uroczysta kolacja w restauracji. Otrzymaliśmy również przeróżne upominki.
Powrót 24-10-2015
Nadszedł dzień powrotu, Wszystko co dobre szybko się kończy. Ale Wrażenia pozostaną na zawsze. Czas wracać do szkoły!

created by Jankowski Rafał & Kamil Grodecki, November 2015