Rekrutacja do projektu międzynarodowej wymiany młodzieży !

Dodano:

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaakceptowało do realizacji w br. projekt pt. Razem ku przyszłości: polsko-izraelski dialog z kulturą w ramach zadania publicznego Międzynarodowa wymiana młodzieży. Projekt współfinansowany przez MEN i Gminę Miasto Rzeszów zakłada dwie tygodniowe wizyty:

- we wrześniu ( 10-17 IX 2017 r. ) grupa 15 uczniów naszej szkoły pod opieką 2 nauczycielek odwiedzi szkołę Amos De-Shalit High School Rehovot Israel, w planie zwiedzanie Tel Awiwu, Masady nad Morzem Martwym, wizyta w Instytucie Yad Vashem w Jerozolimie,

- na przełomie października i listopada 17 osobowa grupa z Rehovot przybędzie do Polski, do ZSE.

Projekt przyczyni się do bliższego poznania rówieśników z odległych krajów, wzmocni dialog między Polakami i Izraelczykami, przygotuje do otwartości i tolerancji wobec przedstawicieli innej religii i kultury oraz do działań wolontariackich. Przyczyni się do poszerzenia wiedzy nt. historii i kultury obu krajów, wpłynie na rozwój umiejętności współpracy w zespole, podniesie poziom umiejętności językowych – komunikacji w j. angielskim.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w sierpniu br. Do 11 VIII 2017 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły wypełniony formularz zgłoszeniowy (pobierz) oraz oświadczenie (pobierz).

Pełna lista osób zakwalifikowanych i rezerwowych zostanie opublikowana na stronie szkoły 18 VIII 2017 r.

Planowany wylot do Izraela – 10 IX ( data może ulec niewielkiej zmianie, co uzależnione jest od terminu potwierdzenia rezerwacji biletów lotniczych- LOT). Na 16 dni przed wylotem musi być podana lista imienna.

Szczegółowych informacji udziela koordynatorka projektu, mgr Beata Kotelnicka. Kontakt na fb, przez dziennik elektroniczny.

Lista osób zakwalifikowanych:

 1. Dudek Radosław
 2. Pełdiak Bartłomiej
 3. Rydzik Arkadiusz
 4. Bajdak Jakub
 5. Kasica Andrzej
 6. Pelc Maciej
 7. Pociask Kamil
 8. Rodzeń Sebastian
 9. Bartnicki Szymon
 10. Bęben Kamil
 11. Dziedzic Damian
 12. Madej Maciej
 13. Grzesik Bartłomiej
 14. Bytnar Sławomir
 15. Woźny Martina

Lista osób rezerwowych:

 1. Koza Krystian
 2. Klucznik Adam