Zespół szkół elektronicznych
w Rzeszowie, ul. Hetmańska 120
przeglądasz
grono pedagogiczne | pełniona funkcja |
---|---|
Białek Justyna | język angielski |
Białogłowska Joanna | przedmioty informatyczne |
Białogłowski Robert | przedmioty informatyczne, przedmioty elektroniczne |
Bieńko Beata | matematyka, fizyka |
Błońska-Rybarczyk Ewelina | wiedza o kulturze |
Bojarski Grzegorz | wychowanie fizyczne |
Bozacki Mariusz | wychowanie fizyczne |
Bryś-Marszałek Barbara | język angielski |
Chmiel Wojciech | przedmioty informatyczne |
Czech Elżbieta | biologia, chemia, przedmioty informatyczne |
Czyż Mieczysław | przedmioty elektroniczne |
Dąbrowski Piotr | przedmioty informatyczne |
Drążek Lucyna | język polski |
Dudziak Edward | historia, wos |
Dudzic Jerzy | przedmioty elektroniczne |
Dusza Magdalena | język polski |
Dyderska Iwona | matematyka |
Dymura Katarzyna | przedmioty informatyczne |
Faluszczak Danuta | język angielski |
Głowacka Alina | język niemiecki, przedmioty informatyczne |
Głowacki Paweł | przedmioty informatyczne |
Gołąb Sławomir | edukacja dla bezpieczeństwa |
Gonet-Czechowicz Agnieszka | język angielski |
Gotkowski Wojciech | wychowanie fizyczne |
ks. Grudzień Piotr MS | religia |
Gudyka Janusz | kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty elektroniczne |
Halicka Monika | geografia, wos |
Izowit Grzegorz | religia |
Jaszek Monika | matematyka, fizyka |
Kamińska Aneta | język angielski |
Kaniuch Izabela | przedmioty informatyczne |
Kapusta Katarzyna | fizyka, matematyka, przedmioty informatyczne |
Kasza Robert | wicedyrektor szkoły, przedmioty informatyczne |
Kiec Artur | wychowanie fizyczne |
Kinczel Agnieszka | wychowanie fizyczne |
Kochmańska-Kurasz Katarzyna | język angielski |
Kłodowska Justyna | chemia |
Kotelnicka Beata | język polski |
Kozdęba Anna | matematyka |
Kozyra Agnieszka | język niemiecki |
Krasny Paweł | matematyka, fizyka, przedmioty informatyczne |
Król Zbigniew | przedmioty elektroniczne |
Kubiak Agata | wychowanie fizyczne |
Kulczyńska Wioletta | przedmioty elektroniczne |
Kuźniar Antoni | przedmioty informatyczne |
Kuźniar Halina | przedmioty informatyczne |
Leś Maciej | wychowanie fizyczne |
Lew Łukasz | przedmioty informatyczne |
Lipka Piotr | przedmioty informatyczne |
Liszcz Witold | przedmioty elektroniczne |
Mandzelowski Adam | przedmioty informatyczne |
Marć Agnieszka | przedmioty elektroniczne |
Maś Tomasz | przedmioty elektroniczne |
Micał Lesław | przedmioty informatyczne |
Miłto Elżbieta | przedmioty elektroniczne |
Miśta Katarzyna | historia, wos |
Niedbała Zbigniew | przedmioty informatyczne |
Niedziałek Anita | język niemiecki |
Nowosielska Małgorzata | wicedyrektor szkoły, przedmioty elektroniczne |
Pacześniak Natalia | język niemiecki |
Paczkowska-Kowalik Anita | chemia, matematyka |
Pajer Barbara | biologia |
Pękala Anna | doradca zawodowy, podstawy przedsiębiorczości |
Pieprzycki Maciej | przedmioty informatyczne |
ks. Marek Pis MS | religia |
Poźniak Monika | język niemiecki |
Rokita Agnieszka | matematyka, fizyka |
Różak Monika | przedmioty informatyczne, przedmioty elektroniczne |
Rybińska Dorota | geografia |
Sienko Stanisław | dyrektor szkoły, chemia |
Sitek Paweł | historia |
Sobczak Maksymilian | przedmioty elektroniczne |
Soja Wiesław | przedmioty elektroniczne |
Stec Krzysztof | przedmioty elektroniczne |
Szydełko Jacek | fizyka, matematyka, przedmioty informatyczne |
Szydełko Katarzyna | fizyka |
Świerk Anna | przedmioty elektroniczne |
Świerk Leszek | przedmioty informatyczne |
Świst Artur | bezpieczeństwo i higiena pracy |
Turek Urszula | przedmioty elektroniczne |
Tyczyńska Aneta | wychowanie fizyczne |
Walat Monika | język polski |
Wilk Maria | język polski |
Wilusz Ineza | przedmioty informatyczne |
Wójcik Grzegorz | język angielski |
Zagólski Bogusław | przedmioty informatyczne |
Ziemiński Piotr | wychowanie fizyczne |
biblioteka | pełniona funkcja |
---|---|
Chorzępa Edyta | bibliotekarz |
Dusza Magdalena | bibliotekarz |
Kochman Marzena | bibliotekarz |
pracownicy internatu | pełniona funkcja |
---|---|
Rosicka-Szubart Dorota | kierownik internatu |
Brud Cecylia | wychowawca |
Błońska-Rybarczyk Ewelina | wychowawca |
Byjoś Witold | wychowawca |
Chudzik Katarzyna | wychowawca |
Drupka Joanna | wychowawca |
Grzebyk Alicja | wychowawca |
Holdenmajer Krzysztof | wychowawca |
Kornak Ewa | wychowawca |
Latusek Kamila | wychowawca |
Ratajczak Beata | wychowawca |
Rusin Marta | wychowawca |
Sitek Paweł | wychowawca |
Woźny Piotr | wychowawca |
Wróbel Edyta | wychowawca |
Znojek Waldemar | wychowawca |
pedagog szkolny/psycholog | pełniona funkcja |
---|---|
Chłopek Katarzyna | pedagog szkolny |
Duda Bernadeta | pedagog szkolny |
Solecka Aneta | pedagog szkolny |
Magierska Elżbieta | psycholog |